درباره ما

نگاهی کوتاه به مجتمع آموزشی رضوان تهران

مجتمع آموزشی رضوان تهران در سال ۱۳۷۱ با هدف ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی توسط مرحوم حاج آقا اسماعیل منصوری و همسر محترم ایشان در دو مقطع دبستان و دبیرستان دوره اول تاسیس شد.

مجتمع آموزشی رضوان تهران با فضایی حدود ۲۲۰۰ متر مربع از امکاناتی هچمون کتابخانه، آزمایشگاه، نمازخانه، سالن اجتماعات، سایت کامپیوتر،سالن ورزش، ،سالن ناهارخوری ،آتلیه هنر،کارگاه کار و فن آوری، بوفه و آشپزخانه برخوردار است.

این واحد آموزشی دارای کادر آموزشی و اجرایی مجرب می باشد که بدون تردید وجود آنان تاثیر انکار ناشدنی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دارد.

برپایی اردوهای علمی و سیاحتی نیز از دیگر رویدادهای مهم در این واحد آموزشی است. توجه به امور فرهنگی و پژوهشی در کنار مسائل آموزشی فرصت کم نظیری را برای دانش آموزان فراهم کرده است.

مجتمع آموزشی رضوان تهران ضمن جدیت و اولویت در امر آموزش ،بر فعالیت‌های فرهنگی نیز اصرار داشته و دارد.

در این زمینه اجرای اردوهای درون شهری و برون شهری، فعالیتهای ورزشی در قالب تشکیل تیم های مختلف و شرکت در مسابقات منطقه ای و استانی ، شرکت در جشنواره های هنری ،علمی و پژوهشی و حضور فعال در مسابقات کشوری و جهانی را در دستور کار خود قرار داده است.

همچنین با تشکیل کلاس های آموزش خانواده و آشنا کردن آنان با شرایط امروز جامعه و پاسخگویی به پرسش های اولیا تحت عنوان جلسات آموزش خانواده و سعی در ایجاد تعریفی نوین از آموزش کودکان و نوجوانان دارد.

 یکی از مشخصه های بارز این واحد آموزشی محیط صمیمی و عاطفی حاکم بر روابط بین مسئولین و دانش آموزان و خانواده های آنهاست.

مسئولین مجتمع آموزشی رضوان بر خود لازم می دانند که از اولیای محترم جهت انتخاب این مرکز به عنوان خانه دوم فرزندشان و همکاری صمیمانه کلیه همکاران جهت رشد کیفی، آموزشی و تربیتی دانش آموزان و از سایر افراد فرهنگی که به صورت کلامی ، فکری یا عملی ما را یاری نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر نماید.

                          و من الله توفیق